Kullanım Şartları, Genel Kurallar ve Yasal Sorumluluklar

Aşağıda belirtilmiş olan kullanım şartları ve kuralları Vegandmore Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.’ye ait olan www.vegandmore.com, www.vegandmore.com.tr, www.vegandmore.net, www.vegandmore.info, www.veganmore.com adreslerine sahip tüm web siteleri ve uygulamaları için geçerlidir. Belirtilen adreslerde bulunan web siteleri Vegandmore Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından işletilmekte olup, bu web sitelerini kullanmakla, belirtilen kullanım şartlarını ve kurallarını kabul etmiş sayılırsınız. Bu nedenle web sitelerini kullanmadan önce kullanım şartlarını ve kurallarını dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz. Kullanım şartlarını ve kurallarını kabul etmiyorsanız, siteyi kullanmamalısınız. Vegandmore Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. dilediği zaman kendi inisiyatifine bağlı olarak belirtilen kural ve şartlar üzerinde değişiklik yapabilme hakkını saklı tutar. Yapılan değişikliklerin olup olmadığını kontrol etme sorumluluğu size aittir. Bu nedenle web sitelerine her giriş yaptığınızda kullanım şartları sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Telif Hakkı Uyarısı

Web sitelerimizde yer alan her türlü yazılı ve çizili görsel, fotoğraf, ticari marka, logo, ses, müzik, web sitesi kodlamaları, veri tabanları, yazılımlar, metinler ve benzeri tüm doküman ve bilgiler izinsiz kopyalanamaz, çoğaltılamaz, dağıtılamaz.

Web Sitesinin Kullanım Kuralları

Siteyi kullanan kişiler aşağıda belirtilen kullanım kurallarına uymakla yükümlüdür. Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kullanım kurallarına uymadığı tespit edilen kullanıcının site kullanımını engelleyebilir ve gerekli görmesi durumunda hukuksal yollara başvurarak kanuni haklarını kullanabilir.

Site üzerinden alışveriş yapmak ve bazı diğer hizmetlerden faydalanabilmek için site üzerinde üyelik kaydı oluşturarak kullanıcı hesabı açmanız gerekmektedir. Kullanıcılar siteye sadece kendi bilgilerini kullanarak üye olabilirler, üçüncü kişi ya da kuruluşlar adına kayıt yaptıramazlar. Her kullanıcı tek bir üyelik kaydı oluşturabilir ve sadece kendi üyelik bilgilerini kullanarak site üzerinde işlem yapabilir. Aksinin yapıldığı durumların tespit edilmesi durumunda site yönetimi kullanıcı üyelik hesabını dondurabilir ya da tamamen kapatabilir.

Her kullanıcı üye kaydı yaptırırken doğru bilgiler kullanmakla yükümlüdür, üye kaydı oluştururken belirlenen kullanıcı kodu, üyelik şifresi ve diğer bilgilerin gizliliğinden ve bilgilerin diğer kişiler tarafından kullanılması durumunda ortaya çıkabilecek her türlü zarardan kullanıcının kendisi sorumludur.

Site üzerinde kullanıcı tarafından veri eklemeye izin verilmiş kısımlarda yapılabilecek olan yorum, görüş gibi metinlerin, diğer iletilerin, görsellerin, fotoğraf ve videoların sorumluluğu tamamen girişi yapan kullanıcıya aittir. Yanlış ve yanıltıcı bilgilerin, genel ahlak kurallarına uygun olmayan ifadelerin ve görsellerin, siyasi içerikli verilerin, yasalara uygun olmayan yorum ve benzeri bilgilerin site üzerinde kaydedilmesi yasaktır. Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi kullanıcıları tarafından girilmiş bu tip verileri kendi inisiyatifinde inceleyerek ve değerlendirerek gerek kendisi gerekse diğer kullanıcılar için zararlı olduğuna inanması durumunda siteden kaldırma hakkına sahiptir. Bununla birlikte Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. bu siteye girişi yapılmış bu tip verileri isterse farklı mecralarda kendi adına telifsiz olarak kullanabilme hakkına da sahiptir. Bu nedenle tarafımıza kullanım hakkı vermek istemediğiniz hiçbir veri, bilgi, doküman ve benzer materyalleri site üzerinde kullanmayınız, kaydetmeyiniz.
Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. web sitesi üzerinden sunduğu ürün ve hizmetlerin fiyatlarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Web sitesinde kullanılan ürün ve hizmetlere ait fotoğraflar tanıtım amaçlı kullanılmaktadır ve ilgili ürünün ve hizmetin gerçek fotoğraflarından farklılık gösterebilir.
Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. sunduğu ürün ve hizmetlerin miktarını, hizmet verdiği bölgeleri değiştirme hakkını saklı tutar.

Vegandmore Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından
01 Haziran 2017 tarihinde güncellenmiştir.