Sertifikalı, %100 Organik Gıda Ürünlerimizi ülkemizin her köşesine ulaştırmak, yöresel ve keşfedilmemiş lezzetleri herkesin tatmasını sağlayabilmek amacıyla vegandmore markasını oluşturduk ve vegandmore.com üzerinden herkesin bu ürünlere kolay ve ekonomik şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.
Vegandmore, sağlıklı beslenme için gerekli %100 Organik ve Sertifikalı Gıda Ürünlerini en uygun fiyatlarla kapınıza kadar teslim eder.
Sertifikalı, %100 Organik Gıda Ürünleri için
VEGANDMORE
%100 Organik, Sertifikalı Ürünler
Ürün gamımız %100 Organik, Sertifikalı Gıda Ürünlerinden oluşur. Hiçbir katkı maddesi ve tarımsal ilaç içermez. Ürünlerimiz Gıda Mühendislerimizin titiz kontrolünden geçer.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Her zaman sizin memnuniyetinizi kazanmak için çalışırız. Sunduğumuz ürün ve hizmetlerden kaynaklanan bir memnuniyetsizliğiniz oluşursa mutlaka bir çözüm sunarız.
Geniş Ürün Yelpazesi
Her zaman yeni ürünler için çalışır, ihtiyaç duyduğunuz tüm gıda ürünlerini en sağlıklı haliyle sizlere sunabilmeyi hedefleriz.
6 NEDEN
-vegandmore için-
6 NEDEN
Kapınıza Kadar Teslimat
Tüm organik lezzetlerimizi memleketimizin her noktasında kapınıza kadar teslim ederiz. Organik ürünlere ulaşmak hepimizin hakkı.
Uygun Fiyatlar
Ürünlerimizi en uygun satış koşulları ile sunabilmek için çalışırız. Sizlere fayda sağlayacak kampanyalar hazırlarız. Fırsatları kaçırmamak için mutlaka üye olunuz.
Yöresel Lezzetler
Farklı yöresel lezzetlere herkesin ulaşabilmesini sağlıyoruz. Yöresel gıda ürünlerini de sertifikalı, %100 organik olarak sunuyoruz.

Bizim Farkımız

- Sizin için en iyiyi arzulamamız -
Sertifikalı Organik Ürünler
Vegandmore’un hiçbir katkı maddesi ve tarımsal ilaç içermeyen %100 Organik Gıda Ürünleriyle daha sağlıklı beslenin.
Geleneksel Üretim
Geleneksel üretim teknikleri kullanılarak üretilmiş ürünlerimizi en lezzetli haliyle sizlere sunuyoruz.
Vegandmore Kalitesi
Sizlere her zaman yeni ve farklı tatlar sunmak için çalışıyoruz. Yöresel lezzetleri ülkemizin her köşesine ulaştırıyoruz.
%100 Müşteri Memnuniyeti
Önceliğimiz sizin memnuniyetinizdir. Her zaman bunun için çalışır, sizlerden gelen geri bildirimlerle kendimizi sürekli geliştirir ve sizlere daha iyi hizmet ve ürünler sunabilmek için çalışırız.