Gizlilik Politikası

Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamında kişisel verilerinizi hukuka uygun bir şekilde işlemeye ve bilgilendirme yükümlülüklerini yerine getirmeye özen gösteririz. Gizliliğiniz bizim için önemlidir ve bu nedenle Gizlilik Politikamız mevcuttur.

Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından sunulan ürün ve hizmetlerden yararlanabilmeniz için bazı kişisel bilgilerinizi vermeniz gerekebilir ve bu bilgiler Gizlilik Politikamıza uygun olarak tarafımızca kullanılabilir.

Web sitemizden alışveriş yapma, bizimle iletişime geçme, belirli kampanyalar kapsamında hediye kuponu ve diğer promosyon araçlarını kullanma, çekilişlere katılma, bizimle ilgili çalışmalardan haberdar olmak adına iletişim listemize kayıt yaptırma gibi işlemler gerçekleştirmek için verdiğiniz kişisel bilgiler tarafımızca toplanmakta ve saklanmaktadır. Bu bilgiler adı soyadı, TC kimlik ve telefon numarası, e-posta ve posta adresi gibi bilgiler olup belirtilen bilgiler ile de sınırlı değildir. Kredi kartı bilgileriniz ise hiçbir zaman tarafımızca saklanmamaktadır. Ayrıca hiçbir şekilde sizden e-posta yoluyla kredi kartı, kullanıcı adı, şifre, banka hesap numarası ve diğer kişisel bilgiler tarafımızca talep edilmez. Bu nedenle bizden geliyormuş gibi görünen ve kişisel bilgileri çalma amaçlı gönderilen bu tip e-postalara kesinlikle cevap vermemeniz gerekmektedir. E-posta yoluyla toplanan kişisel bilgilerin sorumluluğu kullanıcılara aittir.

Sunmuş olduğumuz ürün ve hizmetlerle, gerçekleştirmiş olduğunuz siparişlerin durumu ile, gerçekleştirdiğimiz kampanyalarla, yapılmış ya da yapılacak olan etkinlikler ve buna benzer çalışmalar ile ilgili sizleri bilgilendirmek amacıyla tarafımızca saklanan kişisel verileriniz kullanılarak sizinle iletişim sağlanabilir. Bu şekilde bilgilendirmeler almak istemiyor ve iletişim listemizden çıkmak istiyorsanız talebinizi bize dilediğiniz zaman ileterek bunu yapabilirsiniz.

Kişisel verileriniz ayrıca ürün ve hizmetlerimizi geliştirmek, bu amaçla yapılacak reklamlar oluşturmak, belirli araştırma çalışmaları yapmak için de kullanılabilir.
Web sitemiz Secure Sockets Layer (SSL) şifreleme sistemi ile korunmaktadır. Bu servislerden ürün almak için SSL destekli tarayıcı kullanmanız gerekmektedir.

Gizlilik Politikamız ile ilgili sorularınız için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Vegandmore Gıda Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. Gizlilik Politikasını güncelleme hakkını saklı tutar.
Vegandmore Gıda Ürünleri Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından
01 Haziran 2017 tarihinde güncellenmiştir.